Branching Bubble Glass Ball Chandelier for Living Room
Regular Price
€346.99
Sale Price
€346.99
Regular Price
€0.00
Product description
Product reviews
[FEATURE]
Transform your living room with our Branching Bubble Glass Ball Chandelier. This exquisite fixture combines branching elegance with mesmerizing bubble glass balls, casting a captivating glow that elevates your space. Illuminate your living room with a touch of modern sophistication and make a bold design statement.
Size

| Diameter | D130cm |
|---|---|
| Height | D80cm |

| Diameter | D150cm |
|---|---|
| Height | D90cm |

| Diameter | D180cm |
|---|---|
| Height | 100cm |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Metal, Iron, Glass |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|